DigiKey Electronics

DigiKey Electronics

DigiKey Türkiye Tek Yetkili Distribütörü
EKOM Elektronik

Amerika merkezli olan DigiKey, dünyada elektronik bileşenlerin en hızlı büyüyen distribütörlerinden biridir. 1972 yılında kurulan DigiKey, dünyanın en geniş ürün yelpazesini stoklarında bulundurmakta ve anında gönderime hazır sistemiyle müşterilerinin her türlü elektronik bileşen ihtiyacına hızlıca çözüm sunmaktadır. Ürünlerin bulunabilirliği, mühendis-dostu internet sitesi, zamanında ve hızlı teslimatı ile her zaman müşteri ve kalite odaklı hizmet sağlamaktadır.

Tasarım aşamasından üretim aşamasına kadar müşterilerin her türlü elektronik komponent ihtiyacına cevap verebilecek şekilde altyapısını hazırlamış olan DigiKey, " Prototype to Production " ifadesi ile bunu sloganlaştırmıştır.

Stoğunda her an 1.000.000’dan fazla ürün bulunduran DigiKey tüm siparişlerinin %99’unu aynı gün hazırlayıp göndermektedir. DigiKey’in 92.000 metre²’den geniş dağıtım alanından her gün ortalama 18.000 sipariş müşterilerine ulaştırılmaktadır. 

DigiKey'den Elektronik Malzeme Almak İstiyorum
İhtiyacınız olan malzemeleri üretici yada DigiKey kodları ve adet bilgisi ile listeleyerek e-mail ile bize iletiyorsunuz. Talebiniz müşteri temsilciniz tarafından değerlendiriliyor ve fiyat teklifiniz iletiliyor.

Birim fiyatlar oluşturulurken siparişinizin toplam tutarına göre belirlenen maliyet katsayıları kullanılıyor olacaktır.

EKOM Satış Fiyatı($) = DigiKey Web Fiyatı ($) x Maliyet Katsayıs (1,xx)
    Birim Fiyatlara + KDV (%18) ilave edilecektir.
    Şehiriçi/Şehirlerarası Kargo gönderi bedeli alıcıya aittir

DigiKey'den belirleyeceğiniz malzemeleriniz için listelerinizi info@e-kom.com adresine  göndererek fiyat teklifi talebinde bulunabilirsiniz.
EKOM Elektronik olarak, DigiKey'den MPQ (minimum paketleme adedi) adetlerinde yapacağınız üretim alımlarınızda özel fiyat desteği sunabilmekteyiz.

Online Satış Mağazamız
Her türlü elektronik komponent çeşidini www.e-komponent.com online satış mağazamızda bulabilirsiniz. Sitemize her gün yüzlerce yeni ürün eklenmektedir.

Ödeme Seçenekleri Nelerdir?
Havale, EFT veya Kredi Kartı ile ödeme yapabilirsiniz.

Tedarik Süresi Kaç Gündür?
DigiKey'den HER GÜN sipariş kapatılarak periyodik yüklemeler yapılmaktadır.
Bu durumda hafta içi sipariş verdiğiniz güne göre değişiklik göstermekle birlikte 5 - 8 iş günü içerisinde malzemeler adresinize kargo yapılmaktadır.

Daha fazla bilgi almak için DigiKey kaynaklarına göz atabilirsiniz.