TEWA Sensors LLC

TEWA Sensors LLC

CTS, TEWA Sensors LLC'yı bünyesine kattı. 28 Şubat 2022 tarihinde CTS Corporation (NYSE: CTS), merkezi Lublin, Polonya'da bulunan özel bir sıcaklık sensörü sağlayıcısı olan TEWA Sensors'un devralma işlemini tamamladı. TEWA Sensors LLC, CTS'nin büyüyen sıcaklık algılama platformuna katılacak ve CTS'nin son derece istikrarlı ve güvenilir seramik teknolojisi sağlamaya odaklanmasını paylaşacaktır. Bu birleşme, her iki kuruluşun da küresel erişimini ve teknik derinliğini güçlendiriyor.

Tewa Sıcaklık Sensörleri

Genişleyen organizasyonu neredeyse yarım yüzyıldır elektronik pazarında faaliyet göstermekte ve termistör üretim süreçlerini sürekli olarak geliştirmekte ve iyileştirmektedir. Rekabetçi pazarın gereksinimlerini karşılamak için Tewa Temperature Sensors, hem ürün hem de hizmette sürekli kalite iyileştirme politikasını benimsemiştir. Dinamik ve esnek satış ve mühendislik ekipleri üstün müşteri hizmeti sağlamaya odaklanmıştır. Tüm çalışanları çabalarını toplam müşteri memnuniyetine adamaktadır.

  • Termistörleri ve sıcaklık problarını en yüksek kalite standartlarında üretmek.
  • En duyarlı ve esnek termistör tedarikçisi olmak.
  • Olağanüstü müşteri hizmetleri sunmak.
  • Özelleştirilmiş ve standart ürünleri uygun fiyatlarla tedarik etmek.

Yüksek Kalite Ekipman

TEWA, esnek konfigürasyonlara sahip yüksek kalitede üretim ve test ekipmanları kullanmaktadır. Seramik üretim hattı en son teknolojiye, yüksek güvenilirliğe ve kontrol standartları sunan tam otomatik, çok katmanlı bir sürece dayanmaktadır.

İnovasyon ve Teknoloji Geliştirme

TEWA sürekli olarak müşteri gereksinimlerine odaklanmaktadır. Yaratıcı fikirler ve yenilikçi teknoloji ile ürünler geliştirmekte ve üretmektedir. Çok çeşitli uzmanların ve mühendislerin birleşik bilgisi, sürekli ürün geliştirme ve yeni malzeme uygulamaları ile devam etmektedir.

Çevre Dostu

TEWA ürünleri Tehlikeli Maddelerin Kısıtlanması Direktifi - RoHS ile uyumludur. Müşterilerine kalite ve çevre standartlarını karşılayan ürünler sunmak için süreçlerini geliştirmektedir.


Tewa Sensors LLC - Ürün Kataloğu

Tewa Sensors LLC - Sıcaklık Sensörleri