Lantronix

Lantronix

Lantronix Inc., Hizmet Olarak Yazılım (SaaS), bağlantı hizmetleri, mühendislik hizmetleri, IoT ve Uzaktan Ortam Yönetimi (REM) için akıllı donanım ve çözümler sunan küresel bir sağlayıcıdır. Lantronix'in ürün ve hizmetleri, donanım, yazılım ve çözüm arasında kalite, güvenilirlik ve dayanıklılık sağlarken, IoT projelerinin oluşturulmasını, geliştirilmesini ve yönetimini önemli ölçüde kolaylaştırır.

Lantronix'in hizmet ve çözümleri; yazılım ve uygulama geliştirme, SaaS yönetim platformu, akıllı edge bilgi işlem, kablolu, Wi-Fi ve hücresel gömülü modüller ve harici cihazlar, geniş bir sensör ve izleyici yelpazesini entegre ederek müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için bütünsel bir yaklaşım sunar. Lantronix’in hizmet ve ürün portfolyosu IoT’nin her katmanı için çözüm sunar ve müşterisinin başarılı IoT ve OOBM çözümleri yaratmasını sağlar.

M2M teknolojileri ve OOBM çözümlerinde otuz yıllık deneyimiyle Lantronix; müşterilerine yeni iş modelleri oluşturmak, verimlilikten yararlanmak ve IoT’nin imkanlarını keşfetmek için imkan sağlayan yenilikçi bir firma. Lantronix’in ürünleri milyonlarca makinede, veri merkezleri ve ofisler gibi çeşitli alanlarda kullanılıyor. Enerji, tarım, medikal, güvenlik, üretim, dağıtım, ulaştırma, perakende ve finans gibi sektörlere hizmet veriyor.

Daha fazla bilgi almak için Lantronix sitesini ziyaret edebilirsiniz.