Innodisk

Innodisk

Innodisk, işletme, sanayi, havacılık ve savunma sektörlerine odaklanmış, endüstriyel gömülü flash ve DRAM depolama ürünleri ve teknolojilerinin hizmet odaklı bir sağlayıcısıdır. Üretim kalitesini arttırmak ve verimliliği en üst düzeye çıkartmak adına bütün ürünlerini kendi fabrikalarında üreten Innodisk, deneyimli yazılım geliştirme ekibi ve endüstriyel gömülü belleklerdeki özelleştirme uzmanlığıyla ün salmıştır.

Teknik inovasyona bağlılığı ile Innodisk, SATA arayüzünde Pin 7 VCC teknolojisine öncülük ederek güç kablosu ihtiyacını ortadan kaldırmıştır. Bu yeniliğin ışığında geliştirilen devrim niteliğinde, belleğin gücünü arayüzden alan bir bellek çözümü olan SATADOM® form faktörü, Intel tarafından onaylanmış olmakla birlikte dünyanın dört bir yanında endüstriyel gömülü sistemlerde gelişimin öncüsü olmuştur.

Müşteri odaklılık ve sektöre adanmışlığın bir sembolü olarak Absolute Service™’i yaratan Innodisk, müşterilerine ve iş ortaklarına en iyi endüstriyel gömülü flash ve DRAM depolama ürünlerini ve teknolojilerini sunmaya devam etmektedir.

Daha fazla bilgi almak için Innodisk sitesini ziyaret edebilirsiniz.