Orient Display

Orient Display

Orient Display, Ar-Ge ve üretim tecrübesine sahip 28 yıllık lider bir ekran ve dokunmatik panel üreticisidir. Müşterilerine kullanıma hazır veya tam özel tasarımlarda yardımcı olarak tek noktadan destek sağlamaktadır. Orient Display, hızlı ürün geliştirmeyi ve MOQ(Minimum Order Quantity/Minimum Satın Alım Adeti) olmadan ön üretimi desteklemek için için Seattle, WA ve Hong Kong depolarından stoklarındaki binlerce standart ürünü sunmaktadır. Kalite taahhüdü, sertifikasyon sistemleri (ISO9001, TS16949, ISO14000, QC80000), 5S ve yalın üretim ile otomatikleştirilmiş olan Orient Display, sektörde son derece yüksek kalite ürün standardına sahiptir.

  • Güneş Işığında Okunabilir TFT LCD Ekranlar

Orient Display, tüm görüş açılarına sahip 1000 nit güneş ışığında okunabilir IPS ekran serisi sunar. Boyutlar 2.4" ile 10.1" arasında değişmektedir. CTP ve RTP mevcuttur.

  • Arduino Uyumlu TFT ve OLED Ekranlar

Orient Display, 4-wire SPI(4 hatlı seri veri bağlantısı arayüzü) ve Arduino uyumlu TFT'ler ve PMOLED'ler (Monochrome  ve RGB) sunar. Boyutlar 0.66" ile 3.2" arasında değişmektedir.

  • HDMI ve USB destekli PCAP TFT Ekran

Orient Display, Capacitive Touch Paneller ve HDMI & USB Arayüzü ile Raspberry Pi uyumlu TFT'ler sunar. Boyutlar 4.3" ile 10.1" arasında değişmektedir.

  • GRAFIC, LCD, OLED Görüntüleme Modüller (Display Modules)

Görsel grafikler sağlamak için sıvı kristal veya organik ışık yayan diyot teknolojisini kullanan ekranlardır. Görüntüleme türleri CSTN, FFSTN, FSTN, LCD, monokrom, OLED, plazma, STN ve TFT'dir. Görüntüleme modları pasif, yansıtıcı, transflektif ve aktarıcıdır. Dokunmatik ekran stillerinin kapasitif ve dirençli versiyonlarda mevcuttur.