Telit Cinterion

Telit Cinterion

IoT ve M2M Uygulamaları için Hücresel Modüller

Cihazlarınızı dünyaya bağlayın.

Sektörün En Geniş IoT Modülleri Portföyü

Sektörün en kapsamlı ve güvenli, kablosuz hücresel IoT modülleri portföyünü sunuyoruz.

Sertifikalı modüllerimiz kendi başlarına kullanılabilir veya çözümlerle birlikte kullanılabilir.

Üreticilerin dünya çapında birden fazla pazarda ve coğrafyada IoT cihazları tasarlamasına ve piyasaya sürmesine olanak tanır.

5G Modülleri

Standart M.2 (NGFF) form faktöründe hem sub-6 hem de mmWave teknolojilerini içeren hücresel 5G veri kartları sunuyoruz. Kullanım alanları arasında; yüksek güçlü sabit kablosuz erişim, kurumsal yönlendiriciler ve ağ geçitleri, iç ve dış mekân CPE'leri ve profesyonel yayıncılık ve gözetleme yer almaktadır.

Mobil Geniş Bant ve 4G Modülleri

"Bir kez tasarla, her yerde kullan" yaklaşımımızın bir parçası olarak her projeye uyacak form faktörlerine sahip hücresel IoT modülleri sağlıyoruz. Çözümünüzü bir kez tasarlayabilir ve yeniden tasarlamadan varyantları ekleyebilirsiniz. LTE Cat 1'den Cat 18'e kadar hücresel mini PCIe ve M.2 (NGFF) ağ kartları sunuyoruz.

Hücresel LPWA Modülleri

LTE-M ve NB-IoT (NB1 ve NB2) modül portföyümüz Güç Tasarrufu Modunu (PSM) ve genişletilmiş Aralıksız Alımı (eDRX) destekler. eDRX ve PSM'den yararlanan cihaz tasarımları güç kullanımını en aza indirebilir ve pil ömrünü uzatabilir.

Wi-Fi ve Bluetooth® Kablosuz Teknoloji Modülleri

Wi-Fi ve Bluetooth teknolojisi modüllerimiz IoT bağlantısı için sorunsuz entegrasyon sağlar. Sertifikalı modüllerimizi entegre ederek düşük enerjili Wi-Fi ve Bluetooth teknolojisinin (veya bir kombinasyonunun) neler yapabileceğini görün.

Konumlandırma Modülleri

20 yılı aşkın süredir, görev açısından kritik uygulamalar için sertifikalı, endüstri lideri zamanlama ve konumlandırma IoT modülleri üretiyoruz. Çeşitli form faktörleri mevcuttur ve tüm ekipmaları desteklerler.

Akıllı Modüller

IoT akıllı modüllerimiz IoT uygulama geliştirmeyi baştan yaratıyor. IoT cihazlarında tüketici dostu kullanıcı deneyimlerini mümkün kılar ve gömülü modüllere eşit sistem bütünlüğü sağlar. Bu kombinasyon sayesinde çözümlerinizin korunduğundan emin olabilirsiniz.Dünya Çapında Hücresel IoT Cihazları Tasarlayın ve Piyasaya Sürün


Uzun Ömürlü Ürün Yaşam Döngüsü

Modülleri, uzun vadeli kullanılabilirlik ile ürün yaşam döngülerine uyacak ve saha desteğini artıracak şekilde tasarlıyoruz. Gelecek yıllarda modülü değiştirmeniz gerekirse, modül form faktörü veya API mevcut olacaktır.

Bir Kez Tasarlayın, Her Yerde Kullanın

Aile form faktörü yaklaşımımız tüm hücresel teknolojileri desteklemektedir. Her modül aynı boyut ve şekildedir ve pin to pin uyumluluğu sunar. Modüller birbirinin yerine kullanılabildiğinden, tek bir tasarım birden fazla coğrafik pazara hitap eder.

Güvenilir RF Performansı

Dünya çapında kurduğumuz merkezlerle sektörün en sağlam Ar-Ge ağına sahibiz. RF ve saha test mühendisi ekibimizle birlikte gerçekleştirdiğimiz güçlü yatırımlar, müşterilerimize güvenilir RF performansı sunmamızı sağlıyor.

Yüksek Hızlı IoT Çözümleri

Modüllerimiz yüksek hızlı LTE ağlarından yararlanır. Gigabit LTE veri kartını ilk üreten şirket olarak, yeni nesil IoT uygulamalarını desteklemenin önemini biliyoruz.

Tamamen Gömülü Kablosuz Hücresel Modüller

Geniş bir yelpazede IoT modül seçenekleri sunuyoruz, kapladığı alandan yeteneklerine kadar. Gömülü çözümlerin yükseltilmesini basitleştirmek için modül ailelerimizi birleşik bir form faktörü ile oluşturuyoruz.

Modül Üzerinden Entegre Uygulama Geliştirme

Modüllerimiz içinde hızlı uygulama geliştirme ve dağıtım için IoT AppZone'dan yararlanın. C dilinde programlanabilen bir dizi kullanıma hazır API içeren hafif AppZone C framework'ünü kullanabilirsiniz.


2M endüstrisinde öncü olan ve pazar liderliğini sürdüren Thales; GSM, GPRS, EDGE, HSPA, LTE gibi tüm yaygın hücresel haberleşme teknolojilerinde B2B konnektörlü ve LGA (yüzey montaj) tipte modül ürün seçenekleri sunmaktadır.

Yarının dijital etkileşimlerini şekillendiren Thales, müşterilerine dijital kimlik ve veri koruma teknolojisiyle güvenlik sağlamaktadır.

Farklı kıtalarda 180 ülkedeki müşterilerinin günlük dijital yaşam tarzlarını rahatça sürdürebilmeleri için dijital hizmetler, kablosuz çözümler, modüller ve terminaller sunmaktadır.

Daha fazla bilgi almak için Thales sitesini ziyaret edebilirsiniz.